Jupiter Club Casino logo

Casino Review Intelligence

Jupiter Club Casino

Julkaistu
Viimeksi päivitetty
Viimeksi tarkistettu
Vahvistettu

Global · Est. 2001

Pelaaja-arviot heijastavat hyväksyttyjä yhteisöäänestyksiä; toimituspisteet ovat riippumattomia.

Toimituspisteet N/A/10 Pelaaja-arvio 6.6/10 (0 reviews) Kasinon sijoitus 1

Arvion tiedot

Keskeiset operaattoritiedot vahvistettu virallisiin lähteisiin. Lähteet ja viitteet

Perustettu
2001
Operaattori / omistaja
Genesys Technology N.V.
Pelintarjoajat
Saucify (BetOnSoft) , Genii , Rival , Betsoft
Kotiutustavat
Neteller , Visa , Skrill , Bitcoin , Bank Wire Transfer , Cheque
Valuutat
Australian dollars, Canadian dollars, Danish krone, Euros, Norwegian kroner, US dollars, New Zealand dollars
Tuetut maat
Katso operaattorin sivusto

Testausyhteenveto

Toimituksen tekemät käytännön tarkistukset viimeisimmän arviointikierroksen aikana.

  • Rekisteröinti testattu
  • Bonus vahvistettu
  • Maksutavat tarkistettu
  • Mobiiliversio arvioitu
  • Asiakastuki arvioitu
  • Kuvakaappaukset tallennettu

Vastuullinen pelaaminen

Vain 18+. Pelaaminen sisältää riskejä. Aseta rajat, älä koskaan jahtaa tappioita ja hae apua, jos pelaaminen ei enää tunnu hauskalta. Vastuullinen pelaaminen.

Top Game Providers

Saucify (BetOnSoft) , Genii , Rival , Betsoft

Deposit Methods

Neteller , Paysafecard , Visa , Skrill

Withdrawal

Neteller , Visa , Skrill , Bitcoin

Pros

  • 24/7-tuki live-chatin, maksuttoman numeron tai sähköpostin kautta
  • Suojattu 128-bittisellä SSL-salauksella
  • Tarjoaa laajan valikoiman huippupalveluntarjoajia
  • Pelien reiluus taattu

Cons

  • Rajallinen valikoima pöytäpelejä saatavilla

Casino Metadata

Withdrawal Methods
Currencies
Australian dollars Canadian dollars Danish krone Euros Norwegian kroner US dollars New Zealand dollars
Support Languages
English
Last Updated
3. heinäkuuta 2026

Detailed Sections

Customer Support

Jupiter Club ymmärtää, ettei kukaan halua jäädä odottamaan ongelmatilanteissa. Nopeiden vastausten varmistamiseksi he ovat asentaneet verkkosivustolleen ja kasino-ohjelmistoonsa 24/7 live-chat-järjestelmän. Sinun tarvitsee vain napsauttaa painiketta ja aloittaa kirjoittaminen ottaaksesi yhteyttä oikeaan henkilöön. Voit myös soittaa heille, jos haluat käyttää sijaintisi mukaista numeroa. Myös sähköpostiviestintä on tervetullutta.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Jupiter Club ymmärtää, että avuntarpeen odottaminen voi olla turhauttavaa. Nopean tuen tarjoamiseksi he tarjoavat 24/7 live-chat-ominaisuuden sekä verkkosivuillaan että kasino-ohjelmistonsa kautta, jonka avulla voit ottaa välittömästi yhteyttä oikeaan edustajaan yhdellä napsautuksella. Puhelintuki on saatavilla sijaintiisi sopivilla numeroilla. Lisäksi sähköpostiviestintä on mielellään mahdollista.

Frequently Asked Questions

Is Jupiter Club Casino licensed and safe to play at?

Jupiter Club Casino holds licence(s) from: Curacao Gaming Control Board. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Jupiter Club Casino?

24/7-tuki live-chatin, maksuttoman numeron tai sähköpostin kautta; Suojattu 128-bittisellä SSL-salauksella; Tarjoaa laajan valikoiman huippupalveluntarjoajia; Pelien reiluus taattu

What are the cons of Jupiter Club Casino?

Rajallinen valikoima pöytäpelejä saatavilla

How is customer support at Jupiter Club Casino?

Jupiter Club ymmärtää, ettei kukaan halua jäädä odottamaan ongelmatilanteissa. Nopeiden vastausten varmistamiseksi he ovat asentaneet verkkosivustolleen ja kasino-ohjelmistoonsa 24/7 live-chat-järjestelmän. Sinun tarvitsee vain napsauttaa painiketta ja aloittaa kirjoittaminen ottaaksesi yhteyttä oikeaan henkilöön. Voit myös soittaa heille, jos haluat käyttää sijaintisi mukaista numeroa. Myös sähköpostiviestintä on tervetullutta.

Kuvakaappaukset ja todisteet

Visuaalinen dokumentaatio kerätty käytännön arviointiprosessimme aikana.

hero background
hero background Kuva otettu Casino House Group-arviointiprosessimme aikana.
StallCation
StallCation Kuva otettu Casino House Group-arviointiprosessimme aikana.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 6.6 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like