Lyckost Casino logo

Casino Review Intelligence

Lyckost Casino

Julkaistu
Viimeksi päivitetty
Viimeksi tarkistettu
Vahvistettu

Global · Est. 2020

Pelaaja-arviot heijastavat hyväksyttyjä yhteisöäänestyksiä; toimituspisteet ovat riippumattomia.

Toimituspisteet N/A/10 Pelaaja-arvio 9.1/10 (0 reviews) Kasinon sijoitus 0

Arvion tiedot

Keskeiset operaattoritiedot vahvistettu virallisiin lähteisiin. Lähteet ja viitteet

Perustettu
2020
Operaattori / omistaja
Lyckost ApS
Pelintarjoajat
NetEnt , Evolution Gaming
Talletustavat
Visa , Maestro , MasterCard , Zimpler
Kotiutustavat
Visa , Maestro , MasterCard , Zimpler
Valuutat
Swedish kronor
Tuetut maat
Katso operaattorin sivusto

Testausyhteenveto

Toimituksen tekemät käytännön tarkistukset viimeisimmän arviointikierroksen aikana.

  • Rekisteröinti testattu
  • Bonus vahvistettu
  • Maksutavat tarkistettu
  • Mobiiliversio arvioitu
  • Asiakastuki arvioitu
  • Kuvakaappaukset tallennettu

Vastuullinen pelaaminen

Vain 18+. Pelaaminen sisältää riskejä. Aseta rajat, älä koskaan jahtaa tappioita ja hae apua, jos pelaaminen ei enää tunnu hauskalta. Vastuullinen pelaaminen.

Top Game Providers

NetEnt , Evolution Gaming

Deposit Methods

Visa , Maestro , MasterCard , Zimpler

Withdrawal

Visa , Maestro , MasterCard , Zimpler

Pros

  • Live-asiakastuki on saatavilla
  • Pelejä on helppo pelata mobiililaitteilla
  • Sallii ruotsalaisten pelaajien rekisteröinnit
  • Luotettava ja suojattu ympäristö

Cons

  • Saatavilla vain Ruotsin pelaajille
  • Asiakastuki live-chatin kautta on saatavilla vain klo 9.00–21.00.

Casino Metadata

Game Providers
Deposit Methods
Withdrawal Methods
Currencies
Swedish kronor
Support Languages
Swedish
Last Updated
3. heinäkuuta 2026

Detailed Sections

Customer Support

Apua ja tukea tarvitsevat voivat ottaa yhteyttä kasinon asiakastukitiimiin. Kasinolla on live-chat-toiminto, jossa asiakaspalvelija on käytettävissä klo 9.00–21.00. Jos pelaajien on otettava yhteyttä kasinoon live-chat-aikojen ulkopuolella, he voivat lähettää kasinolle sähköpostia lisäavun saamiseksi. He voivat myös soittaa kasinolle, joka on avoinna klo 11.00–21.00 (vain tukikelpoisissa maissa).

Editorial Deep Dive

Customer Support

Apua tarvitsevat pelaajat voivat helposti ottaa yhteyttä kasinon omistautuneeseen asiakastukitiimiin. Kasino tarjoaa live-chat-ominaisuuden, jossa tukitiimit ovat valmiita auttamaan klo 9.00–21.00. Jos pelaajat tarvitsevat apua live-chatin aukioloaikojen ulkopuolella, he voivat lähettää kasinolle sähköpostia tuen jatkamiseksi. Lisäksi tukikelpoisilla mailla on mahdollisuus ottaa yhteyttä kasinoon puhelimitse klo 11.00–21.00.

Frequently Asked Questions

Is Lyckost Casino licensed and safe to play at?

Lyckost Casino holds licence(s) from: Swedish Gambling Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Lyckost Casino?

Live-asiakastuki on saatavilla; Pelejä on helppo pelata mobiililaitteilla; Sallii ruotsalaisten pelaajien rekisteröinnit; Luotettava ja suojattu ympäristö

What are the cons of Lyckost Casino?

Saatavilla vain Ruotsin pelaajille; Asiakastuki live-chatin kautta on saatavilla vain klo 9.00–21.00.

How is customer support at Lyckost Casino?

Apua ja tukea tarvitsevat voivat ottaa yhteyttä kasinon asiakastukitiimiin. Kasinolla on live-chat-toiminto, jossa asiakaspalvelija on käytettävissä klo 9.00–21.00. Jos pelaajien on otettava yhteyttä kasinoon live-chat-aikojen ulkopuolella, he voivat lähettää kasinolle sähköpostia lisäavun saamiseksi. He voivat myös soittaa kasinolle, joka on avoinna klo 11.00–21.00 (vain tukikelpoisissa maissa).

Kuvakaappaukset ja todisteet

Visuaalinen dokumentaatio kerätty käytännön arviointiprosessimme aikana.

hero background
hero background Kuva otettu Casino House Group-arviointiprosessimme aikana.
StallCation
StallCation Kuva otettu Casino House Group-arviointiprosessimme aikana.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like