Drift Casino logo

Casino Review Intelligence

Drift Casino

Objavljeno
Zadnje ažuriranje
Zadnja recenzija
Provjereno

Global · Est. 2016

Ocjene igrača odražavaju odobrene glasove zajednice; urednički rezultati su neovisni.

Urednički rezultat N/A/10 Ocjena igrača 6.3/10 (0 reviews) Rang kasina 6.3

Činjenice recenzije

Ključni podaci operatera provjereni prema službenim izvorima. Izvori i reference

Osnovano
2016
Operater / vlasnik
Avento MT Limited
Načini isplate
Maestro , MasterCard , Neteller , Visa , Skrill , Bitcoin , Bitcoin Cash , Litecoin , Dogecoin , Dash , Ethereum , Monero
Valute
Euros, US dollars
Podržane zemlje
Pogledajte web stranicu operatera

Sažetak testiranja

Praktične provjere koje je Urednički tim proveo tijekom posljednjeg ciklusa recenzije.

  • Registracija testirana
  • Bonus provjeren
  • Načini plaćanja provjereni
  • Mobilna verzija pregledana
  • Korisnička podrška ocijenjena
  • Snimke zaslona snimljene

Odgovorno igranje

Samo 18+. Kockanje uključuje rizik. Postavite ograničenja, nikada ne jurite za gubicima i potražite pomoć ako igranje prestane biti zabavno. Odgovorno igranje.

Top Game Providers

Games Global , NetEnt , Betsoft , Play'n GO

Withdrawal

Maestro , MasterCard , Neteller , Visa

Pros

  • Multilingual website access
  • Mobile play available
  • 24/7 live chat support
  • Games from leading developers

Cons

  • Several countries are restricted

Casino Metadata

Withdrawal Methods
Maestro MasterCard Neteller Visa Skrill Bitcoin Bitcoin Cash Litecoin Dogecoin Dash Ethereum Monero Yandex Money Payz MuchBetter Payeer Perfect Money Ripple WebMoney Rapid Transfer Neosurf Jeton
Currencies
Euros US dollars
Support Languages
English Finnish German Spanish Russian Norwegian Romanian Portuguese Polish
Last Updated
3. srpnja 2026.

Detailed Sections

Customer Support

Players can contact the customer support team in several ways: via email, telephone and live chat, which is the quickest and most convenient option as it is open 24/7.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Players have multiple options for reaching the customer support team, including email, telephone, and live chat. The live chat feature stands out as the fastest and most convenient method, being available around the clock every day.

Frequently Asked Questions

Is Drift Casino licensed and safe to play at?

Drift Casino holds licence(s) from: Malta Gaming Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Drift Casino?

Multilingual website access; Mobile play available; 24/7 live chat support; Games from leading developers

What are the cons of Drift Casino?

Several countries are restricted

How is customer support at Drift Casino?

Players can contact the customer support team in several ways: via email, telephone and live chat, which is the quickest and most convenient option as it is open 24/7.

Snimke zaslona i dokazi

Vizualna dokumentacija snimljena tijekom našeg praktičnog procesa recenzije.

StallCation
StallCation Slika snimljena tijekom našeg procesa recenzije Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 6.3 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like