Sci Fi Casino logo

Casino Review Intelligence

Sci Fi Casino

Objavljeno
Zadnje ažuriranje
Zadnja recenzija
Provjereno

Global · Est. 2002

Ocjene igrača odražavaju odobrene glasove zajednice; urednički rezultati su neovisni.

Urednički rezultat N/A/10 Ocjena igrača 0.0/10 (0 reviews) Rang kasina 0

Činjenice recenzije

Ključni podaci operatera provjereni prema službenim izvorima. Izvori i reference

Osnovano
2002
Operater / vlasnik
Action Holdings LLC Casinos
Pružatelji igara
ActionPoker Network
Načini isplate
Bank Wire Transfer , ECO Card , Neteller , Paysafe Card , Skrill
Valute
US dollars
Podržane zemlje
Pogledajte web stranicu operatera

Sažetak testiranja

Praktične provjere koje je Urednički tim proveo tijekom posljednjeg ciklusa recenzije.

  • Registracija testirana
  • Bonus provjeren
  • Načini plaćanja provjereni
  • Mobilna verzija pregledana
  • Korisnička podrška ocijenjena
  • Snimke zaslona snimljene

Odgovorno igranje

Samo 18+. Kockanje uključuje rizik. Postavite ograničenja, nikada ne jurite za gubicima i potražite pomoć ako igranje prestane biti zabavno. Odgovorno igranje.

Top Game Providers

ActionPoker Network

Withdrawal

Bank Wire Transfer , ECO Card , Neteller , Paysafe Card

Pros

  • Mnogo Rivalovih stolnih igara i izbora video pokera
  • Usluge podrške putem chata uživo i e-pošte dostupne 24 sata dnevno
  • Osigurano SSL enkripcijom i robusnim vatrozidnim sustavima
  • Potvrđena poštenost od strane TST-a

Cons

  • Mali izbor automata za igre na sreću
  • Izvješće o reviziji nije javno dostupno

Casino Metadata

Game Providers
Withdrawal Methods
Bank Wire Transfer ECO Card Neteller Paysafe Card Skrill
Currencies
US dollars
Support Languages
English
Last Updated
3. srpnja 2026.

Detailed Sections

Games

Iako ih je prije pokretala RTG tehnologija, SciFi Casino sada koristi vlastitu mješavinu Rival igara. Njihov izbor slotova je mnogo ograničeniji od većine Rival kasina. Nude ukupno samo 3 video slota s pet valjaka i 7 klasičnih igara s tri valjka. Iako su ove igre visoke kvalitete, nema sumnje da nedostaje raznolikosti. Igrači stolnih igara imaju relativno zaokružen izbor igara. SciFi Casino ima i blackjack s jednom i više ruku, američki i europski rulet, bakarat, red dog i tri različita casino pokera. Sve igre mogu se igrati s cijelim nizom veličina uloga. Ljubitelji video pokera imaju 7 različitih varijanti koje mogu izabrati. One su prilično raznolike i nude svakom igraču video pokera posebno iskustvo koje želi. Odaberite osnovni okus poput Jacks or Better ili budite malo avanturističkiji s igrama poput Double Joker Deuces Wild. Sve igre dolaze s glatkim animacijama i velikodušnim tablicama isplata.

Customer Support

SciFi Casino razumije da igrači žele što brže riješiti svoje probleme. Zato su u svoj sustav instalirali podršku putem chata uživo 24/7. To igračima omogućuje da u bilo kojem trenutku dobiju potrebnu pomoć jednim dodirom gumba. Ako biste radije koristili drugu metodu kontakta, SciFi Casino možete kontaktirati i putem dvije adrese e-pošte, od kojih je jedna posebno namijenjena isplatama.

Editorial Deep Dive

Games

SciFi Casino je prešao s RTG-a na ekskluzivni izbor Rival igara. Nažalost, njegov izbor slotova je znatno manji u usporedbi s većinom Rival kasina, s samo 3 video slota s pet valjaka i 7 klasičnih s tri valjka. Iako su ove igre visoke kvalitete, ograničen izbor je očigledan. Za ljubitelje stolnih igara, SciFi Casino nudi sveobuhvatan izbor koji uključuje blackjack s jednom i više ruku, američki i europski rulet, bakarat, red dog i tri varijante casino pokera. Sve ove igre nude širok raspon veličina uloga, zadovoljavajući različite preferencije igrača. Igrači video pokera mogu istražiti 7 različitih varijanti, privlačeći različite stilove igre. Bilo da preferirate nešto tradicionalno poput Jacks or Better ili uživate u izazovu Double Joker Deuces Wild, ove igre obećavaju glatke animacije i velikodušne tablice isplata kako bi poboljšale vaše iskustvo igranja.

Customer Support

SciFi Casino prepoznaje važnost brzog rješavanja problema za svoje igrače te je implementirao sveobuhvatnu podršku putem chata uživo 24/7 kako bi osigurao da je trenutna pomoć uvijek samo jedan klik daleko. Ova besprijekorna značajka omogućuje igračima pristup pomoći u bilo koje doba, osiguravajući iskustvo igranja bez problema. Za one koji preferiraju alternativne metode komunikacije, SciFi Casino također nudi dvije mogućnosti kontakta putem e-pošte, uključujući specijaliziranu adresu za upite o isplatama, zadovoljavajući raznolike potrebe kupaca.

Frequently Asked Questions

Is Sci Fi Casino licensed and safe to play at?

Sci Fi Casino holds licence(s) from: Kahnawake Gaming Commission. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Sci Fi Casino?

Mnogo Rivalovih stolnih igara i izbora video pokera; Usluge podrške putem chata uživo i e-pošte dostupne 24 sata dnevno; Osigurano SSL enkripcijom i robusnim vatrozidnim sustavima; Potvrđena poštenost od strane TST-a

What are the cons of Sci Fi Casino?

Mali izbor automata za igre na sreću; Izvješće o reviziji nije javno dostupno

What games are available at Sci Fi Casino?

Iako ih je prije pokretala RTG tehnologija, SciFi Casino sada koristi vlastitu mješavinu Rival igara. Njihov izbor slotova je mnogo ograničeniji od većine Rival kasina. Nude ukupno samo 3 video slota s pet valjaka i 7 klasičnih igara s tri valjka. Iako su ove igre visoke kvalitete, nema sumnje da nedostaje raznolikosti. Igrači stolnih igara imaju relativno zaokružen izbor igara. SciFi Casino ima i blackjack s jednom i više ruku, američki i europski rulet, bakarat, red dog i tri različita casino pokera. Sve igre mogu se igrati s cijelim nizom veličina uloga. Ljubitelji video pokera imaju 7 različitih varijanti koje mogu izabrati. One su prilično raznolike i nude svakom igraču video pokera posebno iskustvo koje želi. Odaberite osnovni okus poput Jacks or Better ili budite malo…

How is customer support at Sci Fi Casino?

SciFi Casino razumije da igrači žele što brže riješiti svoje probleme. Zato su u svoj sustav instalirali podršku putem chata uživo 24/7. To igračima omogućuje da u bilo kojem trenutku dobiju potrebnu pomoć jednim dodirom gumba. Ako biste radije koristili drugu metodu kontakta, SciFi Casino možete kontaktirati i putem dvije adrese e-pošte, od kojih je jedna posebno namijenjena isplatama.

Snimke zaslona i dokazi

Vizualna dokumentacija snimljena tijekom našeg praktičnog procesa recenzije.

StallCation
StallCation Slika snimljena tijekom našeg procesa recenzije Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 0.0 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like