FizzSlots Casino logo

Casino Review Intelligence

FizzSlots Casino

Publisert
Sist oppdatert
Sist vurdert
Verifisert

Global · Est. 2021

Spillervurderinger gjenspeiler godkjente fellesskapsstemmer; redaksjonelle poeng er uavhengige.

Redaksjonspoeng N/A/10 Spillervurdering 9.1/10 (0 reviews) Casino-rangering 0

Vurderingsfakta

Viktige operatørdata verifisert mot offisielle kilder. Kilder og referanser

Etablert
2021
Operatør / eier
Exertus N.V.
Innskuddsmetoder
Sepa , MasterCard , AstroPay Card , Google Pay , UPI , Visa , Paytm , Interac , Ethereum , Bitcoin , Tether , Piastrix
Valutaer
Euros, Canadian dollars, Russian rubles, Kazakhstani tenges, Indian rupees, Uzbekistan som
Støttede land
Se operatørens nettsted

Testsammendrag

Praktiske sjekker utført av redaksjonsteamet i siste vurderingssyklus.

  • Registrering testet
  • Bonus verifisert
  • Betalingsmetoder sjekket
  • Mobilversjon vurdert
  • Kundestøtte vurdert
  • Skjermbilder tatt

Ansvarlig spilling

Kun 18+. Gambling innebærer risiko. Sett grenser, aldri jakt på tap, og søk hjelp hvis spilling slutter å være morsomt. Denne operatøren tilbyr verktøy for ansvarlig spilling — se detaljert avsnitt nedenfor. Ansvarlig spilling.

Top Game Providers

1x2Games , 3 Oaks Gaming , 4ThePlayer , Amusnet (Former EGT Interactive)

Deposit Methods

Sepa , MasterCard , AstroPay Card , Google Pay

Withdrawal

Piastrix , Bitcoin , Ethereum , Tether

Quick Overview

FizzSlots Casino tilbyr en varm og innbydende opplevelse som ikke gir rom for klager. Live chat-funksjonen er lett tilgjengelig og operativ døgnet rundt, noe som, kombinert med en rekke kontaktalternativer, virkelig imponerte oss. Spilllobbyen er spesielt bemerkelsesverdig, designet med spillere i tankene for å sikre en sømløs reise i å oppdage og nyte favorittspillene dine.

Editor View

FizzSlots Casino tilbyr en varm og innbydende atmosfære som umiddelbart får spillerne til å føle seg komfortable, noe som gir en bekymringsfri opplevelse. Live chat-funksjonen, som er tilgjengelig døgnet rundt, er fremtredende plassert og utfyller de mange kommunikasjonsmetodene som er tilgjengelige for å koble seg uanstrengt til casinoet. Spilllobbyen er bemerkelsesverdig brukerorientert og tilbyr et bredt utvalg av alternativer som gjør det enkelt å finne og nyte favorittspillene dine.

Pros

  • Raske uttaksprosesser
  • Er vert for spillleverandører i toppklassen
  • Døgnåpen live chat-støtte

Cons

  • Restriktive maksimumsbeløp for uttak
  • Få alternativer for ansvarlig spilling

Casino Metadata

Detailed Sections

General

FizzSlots Casino har en prisbelønt samling av spillleverandører, så det finnes mange spill å kose seg med her. Hvis du vil velge de beste casinonettstedene, kan du sjekke denne siden for spilleranmeldelser om casinoet. Du står også fritt til å skrive dine egne ekte casinoanmeldelser når du har prøvd casinoet. FizzSlots Casino er tilgjengelig på flere språk, som kan velges fra hvilken som helst side. Du kan bruke hvilken som helst enhet for å registrere deg, inkludert de nyeste smarttelefonene og nettbrettene. Hvis du foretrekker mobilcasinoer, kan du fortsatt nyte de samme spillene og funksjonene på farten. Du kan også installere casinoappen på skrivebordet ditt for raskere tilgang til casinoet hver gang.

Payments

Casinoet støtter de største og mest populære betalingsalternativene, slik at du kan sette inn og ta ut penger. Den andre gode nyheten er at det ikke er noen betalingsgebyrer. Casinoet har som mål å behandle uttak umiddelbart. Hvis du trenger å bekrefte kontoen din eller er underlagt ytterligere uttakskontroller, kan denne prosessen imidlertid ta opptil 24 timer. Du kan avbryte et uttak når som helst ved å gå til uttaksdelen av kontoen din. Hvis saldoen din er minst 10 ganger større enn den totale summen av innskuddene dine, kan du bare ta ut opptil 5000 EUR per måned. Ellers er maksimumsgrensen 10 000 EUR innen 30 kalenderdager.

Games

Når det gjelder kasinospill, kan du nyte tusenvis av dem, inkludert de nyeste online spilleautomatene, kortspill, bordspill, actionspill, lotteri, live kasinospill og mer. Fra spillobbyen kan du liste opp spillleverandørene for å se og velge favorittene dine. Du kan også velge spillkategori slik at du enkelt kan hoppe til favorittspillene dine. Hvis du vil finne individuelle spill raskere, kan du bruke søkemotoren. Online spilleautomater er populære i kasinoet, inkludert de nyeste Megaways, men det handler ikke bare om spilleautomater. Du kan satse på bordspill eller hoppe til live kasinoet for mer action. Kasinoet er hjemsted for noen få live kasinoleverandører slik at du kan nyte spill, inkludert Live Baccarat og de nyeste Live Game Shows.

Responsible Gambling

Kasinoet er en ansvarlig spilloperatør, og de har tatt grep for å hjelpe deg med å opprettholde kontroll over spillingen din. Hvis du besøker fanen for ansvarlig spilling nederst på kasinoet, kan du ta en selvtest og finne lenker til ytterligere informasjon om spilleavhengighet fra GambleAware. Kasinoet har listet opp tips og triks du kan følge, inkludert å sette grenser og ikke jage tapene dine.

Customer Support

Hvis du trenger hjelp eller støtte, finnes det flere måter du kan kontakte casinoet på. Det raskeste alternativet er live chat, som du finner fra hvilken som helst side. Chatboten vil sette deg videre til en live agent. Vi ventet i en kort kø, men responstidene var raske, noe som er gode nyheter. Live chat-agenter er også tilgjengelige døgnet rundt. Live chat er det raskeste alternativet, men du kan også snakke med casinoet på WhatsApp og Telegram. Du kan sende e-post direkte til casinoet, eller du kan bruke et online kontaktskjema som du finner i supportseksjonen, så det er mange alternativer for å komme i kontakt.

Editorial Deep Dive

General Information

FizzSlots Casino kan skryte av et imponerende utvalg av prisbelønte spillleverandører, og tilbyr et stort utvalg av spill for din fornøyelse. For de som søker de beste casinoopplevelsene, inneholder denne siden spilleranmeldelser av FizzSlots Casino, og du kan dele dine egne erfaringer når du har utforsket casinoet på nært hold. Casinoet henvender seg til et internasjonalt publikum med støtte for flere språk, som enkelt kan velges fra hvilken som helst side. Registreringen er sømløs, enten du bruker en smarttelefon, nettbrett eller en annen enhet. For entusiaster av mobilspilling leverer FizzSlots Casino sitt fulle utvalg av spill og funksjoner på mobilen, noe som sikrer uavbrutt underholdning mens du er på farten. I tillegg kan du laste ned casinoappen til datamaskinen din for mer praktisk tilgang til all spenningen FizzSlots Casino har å tilby.

Payments

Casinoet tilbyr en rekke store og populære betalingsmetoder, noe som sikrer sømløse innskudd og uttak. En unik funksjon er fraværet av betalingsgebyrer, noe som forbedrer den generelle opplevelsen. Casinoet prioriterer rask uttaksbehandling. Skulle du imidlertid trenge å bekrefte kontoen din eller gjennomgå ytterligere uttakskontroller, kan behandlingstiden strekke seg til maksimalt 24 timer. Du beholder full kontroll over pengene dine, med fleksibiliteten til å kansellere et uttak når som helst ved å gå inn på uttaksdelen på kontoen din. Når det gjelder uttaksgrenser, hvis saldoen din overstiger ti ganger beløpet for dine totale innskudd, har du lov til å ta ut opptil 5000 EUR hver måned. Hvis denne betingelsen derimot ikke er oppfylt, er uttaksgrensen satt til 10 000 EUR over en 30-dagers periode.

Games

Kasinoet tilbyr et imponerende utvalg av spillalternativer, med tusenvis av titler som inkluderer de nyeste online spilleautomatene, kortspillene, bordspillene, actionspillene, lotterialternativene og oppslukende live kasinoopplevelser. Navigering gjennom den rike samlingen er brukervennlig; spillobbyen lar deg bla gjennom etter spillleverandør, noe som hjelper deg med å enkelt finne og velge dine foretrukne alternativer. I tillegg gir valg av en bestemt spillkategori sømløs tilgang til favorittspillene dine, mens en søkefunksjon er tilgjengelig for raskt å finne spesifikke titler. Mens online spilleautomater, inkludert de nyeste Megaways-tilbudene, dominerer spilllandskapet, henvender kasinoet seg til enhver smak med et utvalg av bordspill og et spennende live kasino. Live kasinoet betjenes av flere prestisjetunge leverandører, noe som sikrer en førsteklasses opplevelse med populære spill som Live Baccarat og de nyeste Live Game Shows.

Responsible Gambling

Casinoet er dedikert til å fremme ansvarlig spilling og har implementert ulike tiltak for å hjelpe deg med å håndtere spillvanene dine effektivt. Ved å navigere til delen om ansvarlig spilling nederst på casinoets nettsted, kan du få tilgang til en selvvurderingstest og finne verdifulle ressurser om spilleavhengighet levert av GambleAware. I denne delen tilbyr casinoet en rekke forslag og strategier for å veilede spillet ditt, for eksempel å sette personlige grenser og unngå å jakte på tap.

Customer Support

Skulle du trenge hjelp eller støtte når som helst, tilbyr dette casinoet flere praktiske kommunikasjonsmåter. Den mest effektive metoden er live chat-funksjonen, tilgjengelig fra hvilken som helst side, hvor en chatbot muliggjør en rask forbindelse til en menneskelig representant. Vi opplevde bare en kort ventetid i køen, og responstidene var imponerende raske. Viktigst av alt, live chat-støtte er tilgjengelig døgnet rundt, 24/7. Selv om live chat fortsatt er det raskeste alternativet, inkluderer andre kommunikasjonsmetoder å kontakte casinoet via WhatsApp og Telegram. Alternativt kan du kontakte dem via direkte e-post eller ved å bruke det elektroniske kontaktskjemaet som er tilgjengelig i supportseksjonen. Med disse mange alternativene er det både enkelt og fleksibelt å få støtte.

Frequently Asked Questions

What is FizzSlots Casino?

FizzSlots Casino tilbyr en varm og innbydende opplevelse som ikke gir rom for klager. Live chat-funksjonen er lett tilgjengelig og operativ døgnet rundt, noe som, kombinert med en rekke kontaktalternativer, virkelig imponerte oss. Spilllobbyen er spesielt bemerkelsesverdig, designet med spillere i tankene for å sikre en sømløs reise i å oppdage og nyte favorittspillene dine.

Is FizzSlots Casino licensed and safe to play at?

FizzSlots Casino holds licence(s) from: Curacao Gaming Control Board. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of FizzSlots Casino?

Raske uttaksprosesser; Er vert for spillleverandører i toppklassen; Døgnåpen live chat-støtte

What are the cons of FizzSlots Casino?

Restriktive maksimumsbeløp for uttak; Få alternativer for ansvarlig spilling

What payment methods does FizzSlots Casino accept?

Casinoet støtter de største og mest populære betalingsalternativene, slik at du kan sette inn og ta ut penger. Den andre gode nyheten er at det ikke er noen betalingsgebyrer. Casinoet har som mål å behandle uttak umiddelbart. Hvis du trenger å bekrefte kontoen din eller er underlagt ytterligere uttakskontroller, kan denne prosessen imidlertid ta opptil 24 timer. Du kan avbryte et uttak når som helst ved å gå til uttaksdelen av kontoen din. Hvis saldoen din er minst 10 ganger større enn den totale summen av innskuddene dine, kan du bare ta ut opptil 5000 EUR per måned. Ellers er maksimumsgrensen 10 000 EUR innen 30 kalenderdager.

What games are available at FizzSlots Casino?

Når det gjelder kasinospill, kan du nyte tusenvis av dem, inkludert de nyeste online spilleautomatene, kortspill, bordspill, actionspill, lotteri, live kasinospill og mer. Fra spillobbyen kan du liste opp spillleverandørene for å se og velge favorittene dine. Du kan også velge spillkategori slik at du enkelt kan hoppe til favorittspillene dine. Hvis du vil finne individuelle spill raskere, kan du bruke søkemotoren. Online spilleautomater er populære i kasinoet, inkludert de nyeste Megaways, men det handler ikke bare om spilleautomater. Du kan satse på bordspill eller hoppe til live kasinoet for mer action. Kasinoet er hjemsted for noen få live kasinoleverandører slik at du kan nyte spill, inkludert Live Baccarat og de nyeste Live Game Shows.

How is customer support at FizzSlots Casino?

Hvis du trenger hjelp eller støtte, finnes det flere måter du kan kontakte casinoet på. Det raskeste alternativet er live chat, som du finner fra hvilken som helst side. Chatboten vil sette deg videre til en live agent. Vi ventet i en kort kø, men responstidene var raske, noe som er gode nyheter. Live chat-agenter er også tilgjengelige døgnet rundt. Live chat er det raskeste alternativet, men du kan også snakke med casinoet på WhatsApp og Telegram. Du kan sende e-post direkte til casinoet, eller du kan bruke et online kontaktskjema som du finner i supportseksjonen, så det er mange alternativer for å komme i kontakt.

What responsible gambling tools does FizzSlots Casino offer?

Kasinoet er en ansvarlig spilloperatør, og de har tatt grep for å hjelpe deg med å opprettholde kontroll over spillingen din. Hvis du besøker fanen for ansvarlig spilling nederst på kasinoet, kan du ta en selvtest og finne lenker til ytterligere informasjon om spilleavhengighet fra GambleAware. Kasinoet har listet opp tips og triks du kan følge, inkludert å sette grenser og ikke jage tapene dine.

Skjermbilder og dokumentasjon

Visuell dokumentasjon fanget under vår praktiske vurderingsprosess.

hero background
hero background Bilde tatt under vår vurderingsprosess for Casino House Group.
StallCation
StallCation Bilde tatt under vår vurderingsprosess for Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like