Flume Casino logo

Casino Review Intelligence

Flume Casino

Publisert
Sist oppdatert
Sist vurdert
Verifisert

Global · Est. 2017

Spillervurderinger gjenspeiler godkjente fellesskapsstemmer; redaksjonelle poeng er uavhengige.

Redaksjonspoeng N/A/10 Spillervurdering 9.1/10 (0 reviews) Casino-rangering 0

Vurderingsfakta

Viktige operatørdata verifisert mot offisielle kilder. Kilder og referanser

Etablert
2017
Operatør / eier
Grace Media Limited
Innskuddsmetoder
Maestro , MasterCard , Neteller , Visa , Trustly , Skrill , Boku , PayPal
Uttaksmetoder
Bank Wire Transfer , Neteller , Visa , Skrill , PayPal
Valutaer
Euros, British pounds sterling
Støttede land
Se operatørens nettsted

Testsammendrag

Praktiske sjekker utført av redaksjonsteamet i siste vurderingssyklus.

  • Registrering testet
  • Bonus verifisert
  • Betalingsmetoder sjekket
  • Mobilversjon vurdert
  • Kundestøtte vurdert
  • Skjermbilder tatt

Ansvarlig spilling

Kun 18+. Gambling innebærer risiko. Sett grenser, aldri jakt på tap, og søk hjelp hvis spilling slutter å være morsomt. Ansvarlig spilling.

Top Game Providers

Evolution Gaming , IGT (WagerWorks) , Blueprint Gaming , Aristocrat

Deposit Methods

Maestro , MasterCard , Neteller , Visa

Withdrawal

Bank Wire Transfer , Neteller , Visa , Skrill

Pros

  • Optimalisert for mobile enheter
  • Tilgjengelig chatstøtte døgnet rundt
  • Støtter flere valutaer

Cons

  • Live chat-støtte er ikke tilgjengelig døgnet rundt

Casino Metadata

Detailed Sections

Customer Support

Alle som trenger hjelp kan bruke casinoets live chat-funksjon, som er åpen fra 08:00 til midnatt BST. Telefonsupport er også tilgjengelig i disse tidene. E-postsupport kan også brukes, og medlemmer kan forvente svar innen 24 timer.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Hvis du trenger hjelp, tilbyr casinoet en live chat-tjeneste som er tilgjengelig fra kl. 08.00 til midnatt BST, slik at du har tilgang til hjelp når du trenger det. I tillegg er telefonstøtte tilgjengelig i løpet av de samme tidene, noe som gir et alternativt kommunikasjonsmiddel. E-poststøtte er også et alternativ, og medlemmer kan vanligvis forvente svar innen 24 timer, noe som sikrer at henvendelsene dine blir besvart raskt.

Frequently Asked Questions

Is Flume Casino licensed and safe to play at?

Flume Casino holds licence(s) from: UK Gambling Commission, Gibraltar Regulatory Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Flume Casino?

Optimalisert for mobile enheter; Tilgjengelig chatstøtte døgnet rundt; Støtter flere valutaer

What are the cons of Flume Casino?

Live chat-støtte er ikke tilgjengelig døgnet rundt

How is customer support at Flume Casino?

Alle som trenger hjelp kan bruke casinoets live chat-funksjon, som er åpen fra 08:00 til midnatt BST. Telefonsupport er også tilgjengelig i disse tidene. E-postsupport kan også brukes, og medlemmer kan forvente svar innen 24 timer.

Skjermbilder og dokumentasjon

Visuell dokumentasjon fanget under vår praktiske vurderingsprosess.

StallCation
StallCation Bilde tatt under vår vurderingsprosess for Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like