Playdom Casino logo

Casino Review Intelligence

Playdom Casino

Publisert
Sist oppdatert
Sist vurdert
Verifisert

Global · Est. 2020

Spillervurderinger gjenspeiler godkjente fellesskapsstemmer; redaksjonelle poeng er uavhengige.

Redaksjonspoeng N/A/10 Spillervurdering 9.1/10 (0 reviews) Casino-rangering 0

Vurderingsfakta

Viktige operatørdata verifisert mot offisielle kilder. Kilder og referanser

Etablert
2020
Operatør / eier
PlayDOM B.V.
Innskuddsmetoder
Visa , MasterCard , QIWI , Skrill , Neteller , WebMoney , SMS , Bitcoin
Uttaksmetoder
Visa , MasterCard , QIWI , Yandex Money , Skrill , Neteller , WebMoney
Valutaer
Euros, US dollars, Russian rubles, Kazakhstani tenges
Støttede land
Se operatørens nettsted

Testsammendrag

Praktiske sjekker utført av redaksjonsteamet i siste vurderingssyklus.

  • Registrering testet
  • Bonus verifisert
  • Betalingsmetoder sjekket
  • Mobilversjon vurdert
  • Kundestøtte vurdert
  • Skjermbilder tatt

Ansvarlig spilling

Kun 18+. Gambling innebærer risiko. Sett grenser, aldri jakt på tap, og søk hjelp hvis spilling slutter å være morsomt. Ansvarlig spilling.

Top Game Providers

NetEnt , Red Tiger Gaming , Yggdrasil Gaming , Quickspin

Deposit Methods

Visa , MasterCard , QIWI , Skrill

Withdrawal

Visa , MasterCard , QIWI , Yandex Money

Pros

  • Inneholder spill fra topp programvareleverandører
  • Døgnåpen live chat-støtte tilgjengelig på engelsk og russisk
  • Optimalisert for mobilbruk
  • Lobbyen er enkel å navigere i

Cons

  • Begrenset tilgang i flere land

Casino Metadata

Deposit Methods
Visa MasterCard QIWI Skrill Neteller WebMoney SMS Bitcoin
Withdrawal Methods
Visa MasterCard QIWI Yandex Money Skrill Neteller WebMoney
Currencies
Euros US dollars Russian rubles Kazakhstani tenges
Support Languages
Russian English
Last Updated
3. juli 2026

Detailed Sections

Customer Support

Alle som trenger hjelp og assistanse kan kontakte casinoets kundesupportteam. En av de enkleste måtene å gjøre dette på er å bruke live chat-funksjonen deres, som er åpen 24 timer i døgnet, 7 dager i uken. Alternativt kan spillere også sende e-post til casinoene hvis de trenger ytterligere hjelp.

Editorial Deep Dive

Customer Support

For de som trenger hjelp, tilbyr casinoet et responsivt kundesupportteam som er klare til å svare på eventuelle spørsmål. Det mest praktiske alternativet er live chat-funksjonen, som er tilgjengelig døgnet rundt, hver dag i uken. Alternativt kan spillere også kontakte dem via e-post for ytterligere støtte.

Frequently Asked Questions

Is Playdom Casino licensed and safe to play at?

Playdom Casino holds licence(s) from: Curacao Gaming Control Board. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Playdom Casino?

Inneholder spill fra topp programvareleverandører; Døgnåpen live chat-støtte tilgjengelig på engelsk og russisk; Optimalisert for mobilbruk; Lobbyen er enkel å navigere i

What are the cons of Playdom Casino?

Begrenset tilgang i flere land

How is customer support at Playdom Casino?

Alle som trenger hjelp og assistanse kan kontakte casinoets kundesupportteam. En av de enkleste måtene å gjøre dette på er å bruke live chat-funksjonen deres, som er åpen 24 timer i døgnet, 7 dager i uken. Alternativt kan spillere også sende e-post til casinoene hvis de trenger ytterligere hjelp.

Skjermbilder og dokumentasjon

Visuell dokumentasjon fanget under vår praktiske vurderingsprosess.

hero background
hero background Bilde tatt under vår vurderingsprosess for Casino House Group.
StallCation
StallCation Bilde tatt under vår vurderingsprosess for Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like