VegasBaby Casino logo

Casino Review Intelligence

VegasBaby Casino

Publisert
Sist oppdatert
Sist vurdert
Verifisert

Global · Est. 2017

Spillervurderinger gjenspeiler godkjente fellesskapsstemmer; redaksjonelle poeng er uavhengige.

Redaksjonspoeng N/A/10 Spillervurdering 9.1/10 (0 reviews) Casino-rangering 0

Vurderingsfakta

Viktige operatørdata verifisert mot offisielle kilder. Kilder og referanser

Etablert
2017
Operatør / eier
Nektan Limited Casinos
Innskuddsmetoder
Maestro , MasterCard , Neteller , Paysafecard , Visa , Sofort , Giropay , Trustly , Skrill , Skrill 1-Tap , Boku , Zimpler
Uttaksmetoder
Bank Wire Transfer , MasterCard , Neteller , Paysafe Card , Visa , Trustly , Skrill 1-Tap , Sepa
Valutaer
Canadian dollars, Euros, British pounds sterling, New Zealand dollars
Støttede land
Se operatørens nettsted

Testsammendrag

Praktiske sjekker utført av redaksjonsteamet i siste vurderingssyklus.

  • Registrering testet
  • Bonus verifisert
  • Betalingsmetoder sjekket
  • Mobilversjon vurdert
  • Kundestøtte vurdert
  • Skjermbilder tatt

Ansvarlig spilling

Kun 18+. Gambling innebærer risiko. Sett grenser, aldri jakt på tap, og søk hjelp hvis spilling slutter å være morsomt. Ansvarlig spilling.

Top Game Providers

NetEnt , Evolution Gaming , IGT (WagerWorks) , NextGen Gaming

Deposit Methods

Maestro , MasterCard , Neteller , Paysafecard

Withdrawal

Bank Wire Transfer , MasterCard , Neteller , Paysafe Card

Pros

  • Optimalisert for mobilbruk
  • Tilbyr live chat-støtte
  • Godkjent av IBAS

Cons

  • Døgnåpen live chat-support er ikke tilgjengelig.
  • Begrenset til spillere fra bestemte nasjoner.

Casino Metadata

Detailed Sections

Customer Support

Medlemmer som trenger hjelp kan bruke casinoets live chat-funksjon, som er åpen fra 08.00 til midnatt BST. Andre former for støtte kan også nås via e-post og telefon.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Medlemmer som trenger hjelp kan bruke casinoets live chat-tjeneste, som er tilgjengelig fra kl. 08.00 til midnatt BST. Ytterligere støttealternativer inkluderer e-post og telefonkontakt.

Frequently Asked Questions

Is VegasBaby Casino licensed and safe to play at?

VegasBaby Casino holds licence(s) from: Gibraltar Regulatory Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of VegasBaby Casino?

Optimalisert for mobilbruk; Tilbyr live chat-støtte; Godkjent av IBAS

What are the cons of VegasBaby Casino?

Døgnåpen live chat-support er ikke tilgjengelig.; Begrenset til spillere fra bestemte nasjoner.

How is customer support at VegasBaby Casino?

Medlemmer som trenger hjelp kan bruke casinoets live chat-funksjon, som er åpen fra 08.00 til midnatt BST. Andre former for støtte kan også nås via e-post og telefon.

Skjermbilder og dokumentasjon

Visuell dokumentasjon fanget under vår praktiske vurderingsprosess.

StallCation
StallCation Bilde tatt under vår vurderingsprosess for Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like