LasAmericas Casino logo

Casino Review Intelligence

LasAmericas Casino

Publicat
Ultima actualizare
Ultima evaluare
Verificat

Global · Est. 2022

Evaluările jucătorilor reflectă voturile aprobate ale comunității; scorurile editoriale sunt independente.

Scor editorial N/A/10 Evaluare jucători 9.1/10 (0 reviews) Clasament cazino 0

Date despre evaluare

Date cheie ale operatorului verificate față de surse oficiale. Surse și referințe

Înființat
2022
Operator / proprietar
Mirage Corporation N.V.
Metode de retragere
Visa , MasterCard , Neteller , Skrill , Payz , Bitcoin , AstroPay Card , Paysafe Card , Neosurf , Ethereum , Litecoin , Ripple
Monede
Euros, Argentine pesos, Brazilian reals, Chilean pesos, Mexican pesos, Peruvian nuevos soles, US dollars
Țări acceptate
Vizitați site-ul operatorului

Rezumat testare

Verificări practice finalizate de Echipa Editorială în ultimul ciclu de evaluare.

  • Înregistrare testată
  • Bonus verificat
  • Metode de plată verificate
  • Versiunea mobilă evaluată
  • Suport clienți evaluat
  • Capturi de ecran realizate

Joc responsabil

Doar 18+. Jocul de noroc implică riscuri. Stabiliți limite, nu urmăriți niciodată pierderile și cereți ajutor dacă jocul nu mai este distractiv. Joc responsabil.

Top Game Providers

1x2Games , 2 By 2 Gaming , Amatic Industries , Amusnet (Former EGT Interactive)

Deposit Methods

Visa , MasterCard , Neteller , Skrill

Withdrawal

Visa , MasterCard , Neteller , Skrill

Pros

  • Găzduiește furnizori de top de jocuri de noroc
  • Oferă asistență prin chat live
  • Varietate de metode de plată
  • Optimizat pentru dispozitive mobile

Cons

  • Asistența prin chat live este disponibilă doar între orele 9:00 și 20:00 CET

Casino Metadata

Withdrawal Methods
Currencies
Euros Argentine pesos Brazilian reals Chilean pesos Mexican pesos Peruvian nuevos soles US dollars
Support Languages
English Spanish Portuguese
Last Updated
3 iulie 2026

Detailed Sections

Customer Support

Oricine are nevoie de ajutor și asistență poate contacta echipa de asistență pentru clienți a cazinoului. Chatul live este disponibil între orele 9:00 și 20:00 CET, de luni până sâmbătă. Jucătorii pot trimite, de asemenea, un e-mail cazinoului, care funcționează non-stop, și există și un formular de contact care poate fi utilizat. Jucătorii ar putea considera util să consulte Întrebările frecvente înainte de a contacta echipa de asistență.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Pentru cei care solicită asistență, cazinoul oferă o echipă dedicată de asistență clienți, gata să vă ajute. Serviciul de chat live este accesibil între orele 9:00 și 20:00 CET, de luni până sâmbătă. În plus, jucătorii pot contacta prin e-mail, disponibil non-stop în fiecare zi a săptămânii, sau pot utiliza formularul de contact convenabil. De asemenea, ar putea fi util să consultați Întrebările Frecvente înainte de a contacta echipa de asistență.

Frequently Asked Questions

Is LasAmericas Casino licensed and safe to play at?

LasAmericas Casino holds licence(s) from: Curacao Gaming Control Board. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of LasAmericas Casino?

Găzduiește furnizori de top de jocuri de noroc; Oferă asistență prin chat live; Varietate de metode de plată; Optimizat pentru dispozitive mobile

What are the cons of LasAmericas Casino?

Asistența prin chat live este disponibilă doar între orele 9:00 și 20:00 CET

How is customer support at LasAmericas Casino?

Oricine are nevoie de ajutor și asistență poate contacta echipa de asistență pentru clienți a cazinoului. Chatul live este disponibil între orele 9:00 și 20:00 CET, de luni până sâmbătă. Jucătorii pot trimite, de asemenea, un e-mail cazinoului, care funcționează non-stop, și există și un formular de contact care poate fi utilizat. Jucătorii ar putea considera util să consulte Întrebările frecvente înainte de a contacta echipa de asistență.

Capturi de ecran și dovezi

Documentație vizuală capturată în timpul procesului nostru practic de evaluare.

hero background
hero background Imagine capturată în timpul procesului nostru de evaluare Casino House Group.
StallCation
StallCation Imagine capturată în timpul procesului nostru de evaluare Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like