Rich Casino logo

Casino Review Intelligence

Rich Casino

Publicat
Ultima actualizare
Ultima evaluare
Verificat

Global · Est. 2008

Evaluările jucătorilor reflectă voturile aprobate ale comunității; scorurile editoriale sunt independente.

Scor editorial N/A/10 Evaluare jucători 5.4/10 (0 reviews) Clasament cazino 1

Date despre evaluare

Date cheie ale operatorului verificate față de surse oficiale. Surse și referințe

Înființat
2008
Operator / proprietar
Blacknote Entertainment Group Limited
Metode de depunere
American Express , Bank Wire Transfer , Payz , MasterCard , Money Transfer , Neteller , Paysafecard , Visa , Entropay , iDEAL , Sofort , POLi
Metode de retragere
Bank Wire Transfer , Money Transfer , Neteller , Payz , Skrill , Bitcoin , Ethereum
Monede
Argentine pesos, Australian dollars, Brazilian reals, Canadian dollars, Euros, British pounds sterling, Tunisian dinars, US dollars, South African Rand
Țări acceptate
Vizitați site-ul operatorului

Rezumat testare

Verificări practice finalizate de Echipa Editorială în ultimul ciclu de evaluare.

  • Înregistrare testată
  • Bonus verificat
  • Metode de plată verificate
  • Versiunea mobilă evaluată
  • Suport clienți evaluat
  • Capturi de ecran realizate

Joc responsabil

Doar 18+. Jocul de noroc implică riscuri. Stabiliți limite, nu urmăriți niciodată pierderile și cereți ajutor dacă jocul nu mai este distractiv. Joc responsabil.

Top Game Providers

Games Global , Parlay , Rival , Betsoft

Deposit Methods

American Express , Bank Wire Transfer , Payz , MasterCard

Withdrawal

Bank Wire Transfer , Money Transfer , Neteller , Payz

Pros

  • Retrageri procesate în termen de 24 de ore
  • Compatibil cu dispozitivele mobile
  • Folosește dezvoltatori de software de top
  • Asistență prin chat live disponibilă 24/7

Cons

  • Cererile de retragere au o perioadă de așteptare de 72 de ore

Casino Metadata

Deposit Methods
American Express Bank Wire Transfer Payz MasterCard Money Transfer Neteller Paysafecard Visa Entropay iDEAL Sofort POLi Neosurf QIWI Skrill AstroPay Card Bitcoin WebMoney AstroPay Direct Easy EFT UPayCard Flexepin CASHlib
Withdrawal Methods
Currencies
Argentine pesos Australian dollars Brazilian reals Canadian dollars Euros British pounds sterling Tunisian dinars US dollars South African Rand
Support Languages
English German Portuguese Spanish French
Last Updated
3 iulie 2026

Detailed Sections

Customer Support

Rich Casino face o treabă bună în a se asigura că jucătorii lor pot primi răspunsuri rapide la întrebări. Aceștia realizează acest lucru oferind chat live 24/7, unde jucătorii sunt de obicei conectați la un reprezentant al chat-ului în câteva minute, dacă nu chiar secunde. Jucătorii cărora nu le deranjează să aștepte îi pot contacta și prin e-mail. În cele din urmă, există și o secțiune bună de Întrebări Frecvente, unde jucătorii pot încerca să găsească răspunsuri la întrebările lor.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Rich Casino excelează în furnizarea de răspunsuri rapide la întrebările jucătorilor, asigurându-se că asistența este întotdeauna la îndemână. Serviciul lor de chat live 24/7 se remarcă prin eficiența sa, conectând de obicei jucătorii cu un reprezentant în doar câteva momente. Pentru cei care preferă comunicarea asincronă, este disponibil și asistență prin e-mail. Mai mult, Rich Casino oferă o secțiune cuprinzătoare de întrebări frecvente, care permite jucătorilor să caute independent răspunsuri la întrebări frecvente.

Frequently Asked Questions

Is Rich Casino licensed and safe to play at?

Rich Casino holds licence(s) from: Costa Rica Gambling. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Rich Casino?

Retrageri procesate în termen de 24 de ore; Compatibil cu dispozitivele mobile; Folosește dezvoltatori de software de top; Asistență prin chat live disponibilă 24/7

What are the cons of Rich Casino?

Cererile de retragere au o perioadă de așteptare de 72 de ore

How is customer support at Rich Casino?

Rich Casino face o treabă bună în a se asigura că jucătorii lor pot primi răspunsuri rapide la întrebări. Aceștia realizează acest lucru oferind chat live 24/7, unde jucătorii sunt de obicei conectați la un reprezentant al chat-ului în câteva minute, dacă nu chiar secunde. Jucătorii cărora nu le deranjează să aștepte îi pot contacta și prin e-mail. În cele din urmă, există și o secțiune bună de Întrebări Frecvente, unde jucătorii pot încerca să găsească răspunsuri la întrebările lor.

Capturi de ecran și dovezi

Documentație vizuală capturată în timpul procesului nostru practic de evaluare.

StallCation
StallCation Imagine capturată în timpul procesului nostru de evaluare Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 5.4 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like