Cashback Kasino logo

Casino Review Intelligence

Cashback Kasino

Yayınlandı
Son güncelleme
Son inceleme
Doğrulandı

Global · Est. 2021

Oyuncu puanları onaylanmış topluluk oylarını yansıtır; editoryal skorlar bağımsızdır.

Editör puanı N/A/10 Oyuncu puanı 9.1/10 (0 reviews) Casino sıralaması 0

İnceleme bilgileri

Temel operatör verileri resmi kaynaklara göre doğrulandı. Kaynaklar ve referanslar

Kuruluş
2021
Operatör / sahip
Bethard Group Limited
Para yatırma yöntemleri
Trustly
Para çekme yöntemleri
Trustly
Para birimleri
Euros
Desteklenen ülkeler
Operatör sitesine git

Test özeti

Son inceleme döngümüzde Editoryal Ekip tarafından tamamlanan uygulamalı kontroller.

  • Kayıt test edildi
  • Bonus doğrulandı
  • Ödeme yöntemleri kontrol edildi
  • Mobil sürüm incelendi
  • Müşteri desteği değerlendirildi
  • Ekran görüntüleri alındı

Sorumlu oyun

Yalnızca 18+. Kumar risk içerir. Limitler belirleyin, kayıpların peşinden asla koşmayın ve oyun eğlenceli olmaktan çıkarsa yardım alın. Sorumlu oyun.

Top Game Providers

Betsoft , Big Time Gaming , Blueprint Gaming , Booming Games

Deposit Methods

Trustly

Withdrawal

Trustly

Pros

  • Pay'n Play etkinleştirildi (Finlandiyalı kullanıcılar için).
  • Hızlı para çekme işlemi (Finlandiyalı kullanıcılar için)
  • 7/24 canlı sohbet desteği
  • Mobil cihazlarla uyumlu
  • Geniş oyun koleksiyonu

Cons

  • Ülkeye bağlı çok sayıda kısıtlama

Casino Metadata

Detailed Sections

Customer Support

Yardım ve desteğe ihtiyaç duyan herkes kumarhanenin müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilir. Oyuncular, iletişime geçmenin en kolay yollarından biri olan canlı sohbet özelliğini kullanabilirler ve bu özellik İngilizce ve Fince dillerinde mevcuttur. Müşteri desteği 7/24 hizmet vermektedir. Oyuncular ek desteğe ihtiyaç duyarlarsa, kumarhaneye e-posta gönderebilirler.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Yardıma ihtiyacınız olursa veya herhangi bir sorunuz varsa, kumarhanenin özel müşteri destek ekibine kolayca ulaşabilirsiniz. Canlı sohbet özelliği, destek temsilcileriyle bağlantı kurmanın kullanışlı ve hızlı bir yolunu sunar ve hem İngilizce hem de Fince olarak erişilebilir olup, netlik ve anlaşılırlık sağlar. Kumarhane, 7/24 kesintisiz destek sunmaktan gurur duyar. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, daha ayrıntılı sorularınız için e-posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Frequently Asked Questions

Is Cashback Kasino licensed and safe to play at?

Cashback Kasino holds licence(s) from: Malta Gaming Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Cashback Kasino?

Pay'n Play etkinleştirildi (Finlandiyalı kullanıcılar için).; Hızlı para çekme işlemi (Finlandiyalı kullanıcılar için); 7/24 canlı sohbet desteği; Mobil cihazlarla uyumlu; Geniş oyun koleksiyonu

What are the cons of Cashback Kasino?

Ülkeye bağlı çok sayıda kısıtlama

How is customer support at Cashback Kasino?

Yardım ve desteğe ihtiyaç duyan herkes kumarhanenin müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilir. Oyuncular, iletişime geçmenin en kolay yollarından biri olan canlı sohbet özelliğini kullanabilirler ve bu özellik İngilizce ve Fince dillerinde mevcuttur. Müşteri desteği 7/24 hizmet vermektedir. Oyuncular ek desteğe ihtiyaç duyarlarsa, kumarhaneye e-posta gönderebilirler.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like