Scores Casino logo

Casino Review Intelligence

Scores Casino

Yayınlandı
Son güncelleme
Son inceleme
Doğrulandı

Global · Est. 2020

Oyuncu puanları onaylanmış topluluk oylarını yansıtır; editoryal skorlar bağımsızdır.

Editör puanı N/A/10 Oyuncu puanı 7.0/10 (0 reviews) Casino sıralaması 1

İnceleme bilgileri

Temel operatör verileri resmi kaynaklara göre doğrulandı. Kaynaklar ve referanslar

Lisans
UK Gambling Commission , Gibraltar Regulatory Authority , New Jersey Division of Gaming Enforcement
Kuruluş
2020
Operatör / sahip
888 Holdings Plc Casinos
Para yatırma yöntemleri
Pay by Phone , Visa , MasterCard , Paysafecard , PayPal , Apple Pay , Neteller , Bank Wire Transfer
Para çekme yöntemleri
Visa , MasterCard , Neteller , PayPal , Bank Wire Transfer , Cheque
Para birimleri
British pounds sterling, Euros, US dollars, Canadian dollars
Desteklenen ülkeler
Operatör sitesine git

Test özeti

Son inceleme döngümüzde Editoryal Ekip tarafından tamamlanan uygulamalı kontroller.

  • Kayıt test edildi
  • Bonus doğrulandı
  • Ödeme yöntemleri kontrol edildi
  • Mobil sürüm incelendi
  • Müşteri desteği değerlendirildi
  • Ekran görüntüleri alındı

Sorumlu oyun

Yalnızca 18+. Kumar risk içerir. Limitler belirleyin, kayıpların peşinden asla koşmayın ve oyun eğlenceli olmaktan çıkarsa yardım alın. Sorumlu oyun.

Top Game Providers

NetEnt , NextGen Gaming , IGT (WagerWorks) , Barcrest Games

Deposit Methods

Pay by Phone , Visa , MasterCard , Paysafecard

Withdrawal

Visa , MasterCard , Neteller , PayPal

Licenses

UK Gambling Commission , Gibraltar Regulatory Authority , New Jersey Division of Gaming Enforcement

Pros

  • Üst düzey yazılım geliştiricilerini bünyesinde barındırır.
  • Müşteri hizmetleri günün her saati mevcuttur.
  • Mobil kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır.
  • Oyunların adilliği doğrulandı.

Cons

  • Masa oyunlarının çeşitliliği biraz sınırlı.

Casino Metadata

Withdrawal Methods
Currencies
British pounds sterling Euros US dollars Canadian dollars
Support Languages
English
Licenses
UK Gambling Commission Gibraltar Regulatory Authority New Jersey Division of Gaming Enforcement
Last Updated
3 Temmuz 2026

Detailed Sections

Customer Support

Yardıma ihtiyacı olan herkes kumarhanenin müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilir. Yardım almanın en hızlı yolu, günün 24 saati açık olan kumarhanenin canlı sohbet özelliğini kullanmaktır. Diğer iletişim yöntemleri arasında posta ve telefon da bulunmaktadır.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Yardıma ihtiyaç duyanlar için kumarhane, her türlü soruyu yanıtlamak üzere hazır bulunan özel bir müşteri destek ekibi sunmaktadır. Yardım almanın en etkili yolu, kumarhanenin 7/24 canlı sohbet özelliğidir. Ayrıca, e-posta ve telefon yoluyla da destek alınabilir.

Frequently Asked Questions

Is Scores Casino licensed and safe to play at?

Scores Casino holds licence(s) from: UK Gambling Commission, Gibraltar Regulatory Authority, New Jersey Division of Gaming Enforcement. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Scores Casino?

Üst düzey yazılım geliştiricilerini bünyesinde barındırır.; Müşteri hizmetleri günün her saati mevcuttur.; Mobil kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır.; Oyunların adilliği doğrulandı.

What are the cons of Scores Casino?

Masa oyunlarının çeşitliliği biraz sınırlı.

How is customer support at Scores Casino?

Yardıma ihtiyacı olan herkes kumarhanenin müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilir. Yardım almanın en hızlı yolu, günün 24 saati açık olan kumarhanenin canlı sohbet özelliğini kullanmaktır. Diğer iletişim yöntemleri arasında posta ve telefon da bulunmaktadır.

Ekran görüntüleri ve kanıtlar

Uygulamalı inceleme sürecimiz sırasında alınan görsel belgeler.

hero background
hero background Casino House Group inceleme sürecimiz sırasında alınan görsel.
StallCation
StallCation Casino House Group inceleme sürecimiz sırasında alınan görsel.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 7.0 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like