Betcirca Casino logo

Casino Review Intelligence

Betcirca Casino

Publikováno
Naposledy aktualizováno
Naposledy zkontrolováno
Ověřeno

Global · Est. 2006

Hodnocení hráčů odrážejí schválené hlasy komunity; redakční skóre jsou nezávislá.

Redakční skóre N/A/10 Hodnocení hráčů 9.1/10 (0 reviews) Pořadí kasina 0

Fakta hodnocení

Klíčová data provozovatele ověřena proti oficiálním zdrojům. Zdroje a reference

Založeno
2006
Provozovatel / vlastník
Navštívit web provozovatele
Způsoby vkladu
MasterCard , Neteller , Ukash , Visa , Skrill
Způsoby výběru
Bank Wire Transfer , Neteller , Skrill
Měny
Euros, British pounds sterling
Podporované země
Navštívit web provozovatele

Souhrn testování

Praktické kontroly provedené redakčním týmem během posledního hodnoticího cyklu.

  • Registrace otestována
  • Bonus ověřen
  • Platební metody zkontrolovány
  • Mobilní verze zkontrolována
  • Zákaznická podpora hodnocena
  • Snímky obrazovky pořízeny

Odpovědné hraní

Pouze 18+. Hazard zahrnuje riziko. Nastavte si limity, nikdy nehoníte ztráty a vyhledejte pomoc, pokud hraní přestane bavit. Odpovědné hraní.

Top Game Providers

Games Global , Play'n GO , IGT (WagerWorks) , Viaden Gaming

Deposit Methods

MasterCard , Neteller , Ukash , Visa

Withdrawal

Bank Wire Transfer , Neteller , Skrill

Pros

  • Široký výběr her od různých softwarových partnerů
  • Nabízí možnosti živého i mobilního hraní
  • Zákaznický servis prostřednictvím britských i mezinárodních telefonních a e-mailových služeb.
  • Chráněno SSL šifrováním
  • Každý poskytovatel softwaru je známý svou fair play.

Cons

  • Chybí funkce živého chatu
  • Absence zpráv z auditu třetí strany na místě

Casino Metadata

Deposit Methods
Withdrawal Methods
Currencies
Euros British pounds sterling
Support Languages
English
Last Updated
7. června 2026

Detailed Sections

Customer Support

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně kasina Betcirca, můžete se spolehnout na specializované zástupce, kteří jsou připraveni vám pomoci kdykoli během dne. Pokud potřebujete okamžitou pomoc, můžete použít britské číslo, které najdete na stránce „Podpora“. Betcirca poskytuje pokyny, jak toto číslo používat, i když žijete mimo Spojené království. Případně jim můžete poslat e-mail a ve většině případů očekávat odpověď do 24 hodin.

Editorial Deep Dive

Customer Support

S dotazy ohledně kasina Betcirca se můžete spolehnout na jejich oddaný tým zástupců, kteří jsou vám k dispozici kdykoli ve dne i v noci. Pro okamžitou podporu můžete zavolat na číslo pro Spojené království uvedené na stránce „Podpora“. Betcirca také nabízí rady, jak toto číslo používat, pokud voláte mimo Spojené království. Případně se můžete obrátit e-mailem, na který obvykle dostanete odpověď do 24 hodin.

Frequently Asked Questions

Is Betcirca Casino licensed and safe to play at?

Betcirca Casino holds licence(s) from: Malta Gaming Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Betcirca Casino?

Široký výběr her od různých softwarových partnerů; Nabízí možnosti živého i mobilního hraní; Zákaznický servis prostřednictvím britských i mezinárodních telefonních a e-mailových služeb.; Chráněno SSL šifrováním; Každý poskytovatel softwaru je známý svou fair play.

What are the cons of Betcirca Casino?

Chybí funkce živého chatu; Absence zpráv z auditu třetí strany na místě

How is customer support at Betcirca Casino?

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně kasina Betcirca, můžete se spolehnout na specializované zástupce, kteří jsou připraveni vám pomoci kdykoli během dne. Pokud potřebujete okamžitou pomoc, můžete použít britské číslo, které najdete na stránce „Podpora“. Betcirca poskytuje pokyny, jak toto číslo používat, i když žijete mimo Spojené království. Případně jim můžete poslat e-mail a ve většině případů očekávat odpověď do 24 hodin.

Snímky obrazovky a důkazy

Vizuální dokumentace pořízená během našeho praktického hodnoticího procesu.

StallCation
StallCation Obrázek pořízený během našeho hodnoticího procesu Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like