Piggs Online Casino logo

Casino Review Intelligence

Piggs Online Casino

Publikováno
Naposledy aktualizováno
Naposledy zkontrolováno
Ověřeno

Global · Est. 2000

Hodnocení hráčů odrážejí schválené hlasy komunity; redakční skóre jsou nezávislá.

Redakční skóre N/A/10 Hodnocení hráčů 9.1/10 (0 reviews) Pořadí kasina 0

Fakta hodnocení

Klíčová data provozovatele ověřena proti oficiálním zdrojům. Zdroje a reference

Založeno
2000
Provozovatel / vlastník
Navštívit web provozovatele
Poskytovatelé her
Games Global
Způsoby vkladu
ACH , Bank Wire Transfer , CLICK2PAY , Cheque , Firepay , MasterCard , Neteller , Visa
Způsoby výběru
See operator website
Měny
Canadian dollars, Euros, British pounds sterling, US dollars
Podporované země
Navštívit web provozovatele

Souhrn testování

Praktické kontroly provedené redakčním týmem během posledního hodnoticího cyklu.

  • Registrace otestována
  • Bonus ověřen
  • Platební metody zkontrolovány
  • Mobilní verze zkontrolována
  • Zákaznická podpora hodnocena
  • Snímky obrazovky pořízeny

Odpovědné hraní

Pouze 18+. Hazard zahrnuje riziko. Nastavte si limity, nikdy nehoníte ztráty a vyhledejte pomoc, pokud hraní přestane bavit. Odpovědné hraní.

Top Game Providers

Games Global

Deposit Methods

ACH , Bank Wire Transfer , CLICK2PAY , Cheque

Pros

  • Nabízí širokou škálu automatů, stolních her a video pokeru
  • Nonstop podpora prostřednictvím živého chatu, bezplatného telefonu a e-mailu
  • Používá 128bitové SSL šifrování
  • Náhodnost ověřena službou eCogra

Cons

  • Nepřijímá hráče z USA
  • Za mezinárodní hovory s podporou se účtují poplatky.

Casino Metadata

Game Providers
Deposit Methods
ACH Bank Wire Transfer CLICK2PAY Cheque Firepay MasterCard Neteller Visa
Withdrawal Methods
N/A
Currencies
Canadian dollars Euros British pounds sterling US dollars
Support Languages
English
Last Updated
9. června 2026

Detailed Sections

Games

Jako kasino od Microgamingu nabízí celou řadu her pro každý typ hráče. Jejich největší výběr však představují online automaty. Tyto hry sahají od jednoduchých tříválcových her až po bonusové, graficky pokročilé video automaty. Piggs Online Casino dokonce nabízí hry AWP. Ty jsou inspirovány staromódními britskými pub fruities, které kombinují arkádové a kasinové hry. V Piggs Online Casino si také přijdou na své milovníci stolních her. Na rozdíl od většiny ostatních kasin si zde můžete vybrat z několika variant blackjacku a rulety, nikoli jen z jedné. Nabízejí také další hry, včetně red dog, baccarat, sic bo a řady různých kasinových pokerových her. Pokud je vaší oblíbenou hrou video poker, Piggs Online Casino vám téměř jistě poskytne přesně ten druh vzrušení, který hledáte. Jsou jedním z mála kasin, která nabízejí tři typy této ikonické hry: single-hand, multi-hand Power Poker a multiplikátorový Level Up Poker. Každá z těchto nominálních hodnot je k dispozici v několika různých variantách, od běžných (Jacks or Better) až po méně obvyklé (Jackpot Deuces).

Customer Support

Online kasino Piggs splňuje naše standardy kvality zákaznických služeb. Zajišťují, aby se s nimi hráči mohli spojit kdykoli během dne prostřednictvím nepřetržitého živého chatu. K němu je přístup jak z webových stránek, tak i ze stahovatelného kasinového klienta. Téměř ve všech případech hráči získají potřebné odpovědi během několika minut. Online kasino Piggs také nabízí e-mailovou a telefonickou podporu pro ty, kteří ji preferují.

Editorial Deep Dive

Games

Jako kasino společnosti Microgaming se Piggs Online Casino pyšní širokou škálou her, které uspokojí každý typ hráče. Jejich hlavním lákadlem je rozsáhlá kolekce online automatů, od jednoduchých tříválcových her až po vizuálně ohromující video automaty s bohatou na funkce. Unikátní pro Piggs Online Casino je nabídka her AWP (Amusement with Prizes), které se inspirují tradičními britskými ovocnými automaty a kombinují prvky arkádové a kasinové hry. Milovníci stolních her si v Piggs Online Casino najdou spoustu zábavy. Na rozdíl od mnoha konkurentů nabízí Piggs Online rozmanitý výběr variant blackjacku a rulety, což zajišťuje více možností než standardní samostatná nabídka jinde. Kromě toho nabízí řadu dalších poutavých her, jako je red dog, baccarat, sic bo a četné varianty kasinového pokeru. Pro fanoušky video pokeru nabízí Piggs Online Casino vzrušující zážitek se třemi různými typy této klasické hry: single-hands, multi-hands Power Poker a multiplikátor-based Level Up Poker. Každý typ je k dispozici v různých variantách, od známých Jacks or Better až po méně obvyklé Jackpot Deuces, a uspokojí tak všechny chutě a preference.

Customer Support

Piggs Online Casino dodržuje vysoké standardy zákaznických služeb a nabízí komplexní podporu dostupnou nepřetržitě. Jejich nepřetržitý živý chat zajišťuje, že se hráči mohou s nimi spojit kdykoli, ať už prostřednictvím webových stránek nebo stahovatelného kasinového klienta, přičemž většina dotazů je vyřešena rychle, často během několika minut. Piggs Online Casino navíc uspokojuje rozmanité preference poskytováním dalších kanálů podpory, včetně e-mailové a telefonické pomoci.

Frequently Asked Questions

Is Piggs Online Casino licensed and safe to play at?

Piggs Online Casino holds licence(s) from: Kahnawake Gaming Commission. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Piggs Online Casino?

Nabízí širokou škálu automatů, stolních her a video pokeru; Nonstop podpora prostřednictvím živého chatu, bezplatného telefonu a e-mailu; Používá 128bitové SSL šifrování; Náhodnost ověřena službou eCogra

What are the cons of Piggs Online Casino?

Nepřijímá hráče z USA; Za mezinárodní hovory s podporou se účtují poplatky.

What games are available at Piggs Online Casino?

Jako kasino od Microgamingu nabízí celou řadu her pro každý typ hráče. Jejich největší výběr však představují online automaty. Tyto hry sahají od jednoduchých tříválcových her až po bonusové, graficky pokročilé video automaty. Piggs Online Casino dokonce nabízí hry AWP. Ty jsou inspirovány staromódními britskými pub fruities, které kombinují arkádové a kasinové hry. V Piggs Online Casino si také přijdou na své milovníci stolních her. Na rozdíl od většiny ostatních kasin si zde můžete vybrat z několika variant blackjacku a rulety, nikoli jen z jedné. Nabízejí také další hry, včetně red dog, baccarat, sic bo a řady různých kasinových pokerových her. Pokud je vaší oblíbenou hrou video poker, Piggs Online Casino vám téměř jistě poskytne přesně ten druh vzrušení, který hledáte. Jsou jedním z…

How is customer support at Piggs Online Casino?

Online kasino Piggs splňuje naše standardy kvality zákaznických služeb. Zajišťují, aby se s nimi hráči mohli spojit kdykoli během dne prostřednictvím nepřetržitého živého chatu. K němu je přístup jak z webových stránek, tak i ze stahovatelného kasinového klienta. Téměř ve všech případech hráči získají potřebné odpovědi během několika minut. Online kasino Piggs také nabízí e-mailovou a telefonickou podporu pro ty, kteří ji preferují.

Snímky obrazovky a důkazy

Vizuální dokumentace pořízená během našeho praktického hodnoticího procesu.

StallCation
StallCation Obrázek pořízený během našeho hodnoticího procesu Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like