Play to Casino logo

Casino Review Intelligence

Play to Casino

Publikováno
Naposledy aktualizováno
Naposledy zkontrolováno
Ověřeno

Global · Est. 2012

Hodnocení hráčů odrážejí schválené hlasy komunity; redakční skóre jsou nezávislá.

Redakční skóre N/A/10 Hodnocení hráčů 9.1/10 (0 reviews) Pořadí kasina 0

Fakta hodnocení

Klíčová data provozovatele ověřena proti oficiálním zdrojům. Zdroje a reference

Založeno
2012
Provozovatel / vlastník
Navštívit web provozovatele
Poskytovatelé her
World Match
Způsoby výběru
Bank Wire Transfer , Neteller , Visa , Skrill
Měny
Euros
Podporované země
Navštívit web provozovatele

Souhrn testování

Praktické kontroly provedené redakčním týmem během posledního hodnoticího cyklu.

  • Registrace otestována
  • Bonus ověřen
  • Platební metody zkontrolovány
  • Mobilní verze zkontrolována
  • Zákaznická podpora hodnocena
  • Snímky obrazovky pořízeny

Odpovědné hraní

Pouze 18+. Hazard zahrnuje riziko. Nastavte si limity, nikdy nehoníte ztráty a vyhledejte pomoc, pokud hraní přestane bavit. Odpovědné hraní.

Top Game Providers

World Match

Withdrawal

Bank Wire Transfer , Neteller , Visa , Skrill

Pros

  • K dispozici v italštině a angličtině
  • Plně kompatibilní s okamžitým hraním
  • Nabízí kompletní výběr her World Match
  • Nabízí hry s živými krupiéry
  • Nonstop podpora prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu
  • Šifrováno pomocí SSL zabezpečení
  • Licencováno maltským úřadem LGA

Cons

  • Části webu jsou stále přístupné pouze v italštině.

Casino Metadata

Game Providers
Withdrawal Methods
Currencies
Euros
Support Languages
English Italian
Last Updated
7. června 2026

Detailed Sections

Customer Support

Podpora Play to Casino je k dispozici nepřetržitě a zodpoví všechny vaše dotazy. Hráči mohou kontaktovat zástupce pomocí tlačítka živého chatu, které se nachází v horní části webových stránek kasina, a získat tak okamžitou pomoc. Případně mohou hráči použít e-mailovou adresu podpory, která nejlépe odpovídá jejich dotazu. I když e-mailová podpora není okamžitá jako živý chat, personál je obvykle schopen odpovědět do 24 hodin.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Play to Casino nabízí zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, která zodpoví všechny vaše dotazy. Se zástupcem kasina se můžete okamžitě spojit prostřednictvím funkce živého chatu, která je prominentně zobrazena v horní části webových stránek kasina. Pokud je pro vás lepší zodpovědět váš dotaz e-mailem, máte možnost kontaktovat tým podpory prostřednictvím příslušné e-mailové adresy. I když odpovědi na e-maily nemusí být tak okamžité jako u živého chatu, tým obvykle odpovídá do 24 hodin.

Frequently Asked Questions

Is Play to Casino licensed and safe to play at?

Play to Casino holds licence(s) from: Malta Gaming Authority. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Play to Casino?

K dispozici v italštině a angličtině; Plně kompatibilní s okamžitým hraním; Nabízí kompletní výběr her World Match; Nabízí hry s živými krupiéry; Nonstop podpora prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu; Šifrováno pomocí SSL zabezpečení; Licencováno maltským úřadem LGA

What are the cons of Play to Casino?

Části webu jsou stále přístupné pouze v italštině.

How is customer support at Play to Casino?

Podpora Play to Casino je k dispozici nepřetržitě a zodpoví všechny vaše dotazy. Hráči mohou kontaktovat zástupce pomocí tlačítka živého chatu, které se nachází v horní části webových stránek kasina, a získat tak okamžitou pomoc. Případně mohou hráči použít e-mailovou adresu podpory, která nejlépe odpovídá jejich dotazu. I když e-mailová podpora není okamžitá jako živý chat, personál je obvykle schopen odpovědět do 24 hodin.

Snímky obrazovky a důkazy

Vizuální dokumentace pořízená během našeho praktického hodnoticího procesu.

StallCation
StallCation Obrázek pořízený během našeho hodnoticího procesu Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like