Casino Nile logo

Casino Review Intelligence

Casino Nile

Publikováno
Naposledy aktualizováno
Naposledy zkontrolováno
Ověřeno

Global · Est. 2021

Hodnocení hráčů odrážejí schválené hlasy komunity; redakční skóre jsou nezávislá.

Redakční skóre N/A/10 Hodnocení hráčů 9.1/10 (0 reviews) Pořadí kasina 0

Fakta hodnocení

Klíčová data provozovatele ověřena proti oficiálním zdrojům. Zdroje a reference

Založeno
2021
Provozovatel / vlastník
One Click Ltd Casinos
Způsoby vkladu
Visa , MasterCard , Skrill , Neteller , Paysafecard , Interac
Měny
Canadian dollars, Euros, British pounds sterling
Podporované země
Navštívit web provozovatele

Souhrn testování

Praktické kontroly provedené redakčním týmem během posledního hodnoticího cyklu.

  • Registrace otestována
  • Bonus ověřen
  • Platební metody zkontrolovány
  • Mobilní verze zkontrolována
  • Zákaznická podpora hodnocena
  • Snímky obrazovky pořízeny

Odpovědné hraní

Pouze 18+. Hazard zahrnuje riziko. Nastavte si limity, nikdy nehoníte ztráty a vyhledejte pomoc, pokud hraní přestane bavit. Odpovědné hraní.

Top Game Providers

Bally , Barcrest Games , Big Time Gaming , Blueprint Gaming

Deposit Methods

Visa , MasterCard , Skrill , Neteller

Withdrawal

Visa , MasterCard , Skrill , Neteller

Pros

  • Obsahuje přední poskytovatele her
  • Podpora živého chatu dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Hry optimalizované pro mobilní zařízení
  • Žádné poplatky za vklady ani výběry
  • Licencováno UKGC

Cons

  • Omezený výběr platebních možností

Casino Metadata

Detailed Sections

Customer Support

Každý, kdo potřebuje pomoc, se může obrátit na tým zákaznické podpory kasina a existuje řada různých způsobů, jak tak učinit. Jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů je využití jejich živého chatu, který je k dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hráči mohou také poslat e-mail kasinu, pokud potřebují další podporu. Registrovaní členové mohou také zdarma odeslat tiket podpory.

Editorial Deep Dive

Customer Support

Pro ty, kteří hledají pomoc, kasino nabízí robustní tým zákaznické podpory, který je vybaven k řešení vašich potřeb prostřednictvím různých kanálů. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se s nimi spojit, je prostřednictvím jejich živého chatu, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hráči se navíc mohou obrátit na e-mail a získat další podporu. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost odeslat tiket podpory, aby zajistili, že jejich dotazy budou okamžitě vyřešeny.

Frequently Asked Questions

Is Casino Nile licensed and safe to play at?

Casino Nile holds licence(s) from: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission. Always verify terms and local gambling laws before playing.

What are the pros of Casino Nile?

Obsahuje přední poskytovatele her; Podpora živého chatu dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu; Hry optimalizované pro mobilní zařízení; Žádné poplatky za vklady ani výběry; Licencováno UKGC

What are the cons of Casino Nile?

Omezený výběr platebních možností

How is customer support at Casino Nile?

Každý, kdo potřebuje pomoc, se může obrátit na tým zákaznické podpory kasina a existuje řada různých způsobů, jak tak učinit. Jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů je využití jejich živého chatu, který je k dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hráči mohou také poslat e-mail kasinu, pokud potřebují další podporu. Registrovaní členové mohou také zdarma odeslat tiket podpory.

Snímky obrazovky a důkazy

Vizuální dokumentace pořízená během našeho praktického hodnoticího procesu.

hero background
hero background Obrázek pořízený během našeho hodnoticího procesu Casino House Group.
StallCation
StallCation Obrázek pořízený během našeho hodnoticího procesu Casino House Group.

Player Reviews & Comments

Player score starts from the baseline imported by API and updates only from approved player ratings here.

Current Player Rating 9.1 Approved Reviews 0

No approved player reviews yet.

You Might Also Like